Меню Закрыть

Вас вітає юридична компанія «ПОДАТКОВИЙ АДВОКАТ»!

«Податковий адвокат» є однією з найкомпетентніших та найсолідніших юридичних компаній м. Києва, кваліфіковані фахівці якої за великий термін існування досягли високих результатів, що дозволило компанії зайняти міцні лідируючі позиції на ринку якісних юридичних послуг України.

Досвід компанії задовольняє будь-які вимоги наших клієнтів у широкому спектрі процесуальних, законодавчих та планових питань. Вихідним принципом вирішення юридичних проблем, ми вважаємо, розуміння бізнесу наших клієнтів, його надійний та ефективний захист від протиправних посягань. Саме такий підхід, а також поєднання багатолітнього практичного досвіду і глибоких теоретичних знань, забезпечують прийняття найбільш ефективних, часом навіть неординарних, рішень. Ми завжди концентруємо всі наявні в нашому розпорядженні ресурси та можливості для задоволення потреб наших клієнтів, оскільки інтереси клієнта мають для нас найвищий пріоритет, кожна справа ведеться конкретним юристом, який персонально підтримує постійний зв’язок з клієнтом від моменту прийняття замовлення аж до отримання кінцевого результату.

Наша компанія професійно підходить до аналізу кожної справи та простежує мінливий комерційний, економічний, юридичний простір, використовуючи останні зміни в законодавстві. Займаючись вирішенням конкретних проблем, ми отримали глибокі знання законодавства в сфері господарсько-правових відносин, оподаткування, корпоративної діяльності, фінансового права, державного регулювання. Ми маємо практичний досвід розв’язання професійних задач, що виникають в результаті постійних змін та протиріч в законодавстві. Юридична компанія з кожним днем розширює свої інтереси та набирає досвід в галузі міжнародного права, що підтверджується співпрацею із міжнародними організаціями.

Особливістю роботи юридичної компанії «Податковий адвокат» є будування довготривалих стосунків з нашими клієнтами, що грунтуються на принципах індивідуального підходу до кожного клієнта, збереження конфіденційності інформації, взаємної довіри, відповідальності, відкритості та чесності.

Серед наших клієнтів є як прості пересічні громадяни, так і відомі компанії паливно-енергетичної, харчової та легкої промисловості, будівництва, телекомунікацій, засоби масової інформації, страхові та інвестиційні компанії, банки.